Вітаємо ювіляра!

сисюк 1

сисюк 2

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 

Директором будинку культури с.Малий Шпаків багато років поспіль працює Сисюк Юрій Євгенович. Все своє життя він присвятив галузі культури. У далекому 1979 році вступив до Рівненського державного інституту культури, де здобув спеціальність керівника самодіяльного духового оркестру. З того часу і розпочалась його діяльність на широкій культурній ниві району.  Юрій Євгенович  працював і методистом з музичного жанру Гощанського районного будинку культури, і викладачем по класу духових інструментів Клеванської музичної школи, і художнім керівником будинку культури с.Городок. І ось вже 32 роки  він очолює Малошпаківський будинок культури.  Рідному будинку культури він віддає весь свій час, сили та енергію, Юрій Євгенович відповідальний та вимогливий, цілеспрямований та наполегливий у роботі. А ще, він є учасником народного аматорського хору «Оберіг» будинку культури с.Малий Шпаків, його хобі – бджільництво.

14 квітня 2017 року Сисюку Юрію Євгеновичу виповнюється 55 років. Відділ культури і туризму Рівненської райдержадміністрації від щирого серця вітає колегу з днем народження.

Бажаємо Вам, шановний Юрію Євгеновичу, здоров’я, добра, благополуччя, невичерпної наснаги, нехай здійснюються Ваші життєві плани, надії та мрії, а кожен день Вашого життя буде сонячним і світлим!