Конкурс краси в будинку культури с.Грушвиця

г1.1 Г1 г2 г3 г4 г5 г6 г7 г8 г9 г10 г11 г12 г13 г 14 г 15 г16

25 червня 2017 року в будинку культури с. Грушвиця  відбувся конкурс краси  “Міс Грушвиця“. За звання “Міс Грушвиця” боролося 6 юних жительок с.Грушвиця, а саме:
* Антонюк Анастасія 
* Данилюк Юлія
* Денищук Вікторія
* Шолота Соломія
* Шумило Ольга
 
*
 Шумило Тетяна.

Учасниці конкурсу проявляли свої здібності та таланти у п’яти конкурсах: «Візитка» (творче представлення учасниць), «Краса у всьому» (представлення костюму з підручного матеріалу), «Хоббі», «Інтелектуальний», «Вихід у вечірній сукні». Виступи конкурсанток оцінювало компетентне журі з сучасних українських зірок «Патапа та Насті Каменських», «Дзідзоь», «Вєрка Сердючка з мамою», «Оля Полякова», «Руслана», «Катя Осадча» та «Софія Ротару». Вони не лише оцінювали виступи, а й дарували для глядачів свої виступи. Провели дійство директор будинку культури с.Грушвиця Людмила Киц та художній керівник Марія Кучер.
Титул «Міс Грушвиця» отримала Шолота Соломія. Подія такого формату відбулася в перше і мала великий усіх. Особливістю цього конкурсу стало те, що в ньому брали учась близнючки, Шумило Ольга та Тетяна, це додало ще більшої інтриги.
І хоча титул «Міс Грушвиця» отримала одна учасниця та на нього заслуговує кожна із дівчат. Всі учасниці отримали в подарунок фотоальбоми та грамоти, а переможець конкурсу – корону.