О це так юшка !

IMG_1599

30 липня  на березі «Карпового урочища» с.Грушвиця відбувся перший етнофестиваль «Грушвицька юшка».

Ініціаторами фестивалю були відділ культури і туризму райдержадміністрації, Грушвицький сільський голова Олександр Донилюк та працівники закладу культури. Цю ідею підтримав генеральний директор «Укртехнофос», голова обласної організації аграрної партії Юрій Супрунюк, він і був спонсором  свята.

 

Хоч фестиваль проводився вперше, та набув широкого розголосу – участь брали не тільки мешканці села, а і представники з міста Рівне та гості з-за кордону.

Для участі у  фестивалі зареєструвалося дев’ять команд, які готували на свій смак та вибір рибні, грибні юшки, смакувалась шурпа та бограч:

Хуторянка,  «Султанова юшка», «Сімейка» (м. Рівне), «Три Козаки»,

IMG_1521

IMG_1545

IMG_1551

IMG_1526

IMG_1473

 

«Машингвери», «Лип’яночка», «Суперсімейка», «Один козак», «Працівники міської лікарні» м.Рівне.

IMG_1464

За рішенням компетентного журі, головою якого був начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Іван Солодуха, секретар – провідний методист Олена Ткач,  ІІІ місце виборола команда «Хуторянка»  (с. Грушвиця).IMG_1454

Дуже приємно вразила команда, в якій зібралась еліта Рівненської центральної міської лікарні на чолі з головним лікарем Св’ятославом  Кучеруком. В результаті бограч, приготовлений заступником головного лікаря Ярославом Багіним,  та чудова презентація з виконанням української пісні працівниками, виборов ІІ місце

IMG_1536

Переможцем змагання на кращу юшку, стала команда «Машингвери» на чолі з Данилюком Михайлом, яка виборола І почесне місце.

IMG_1476

IMG_1527

У фестивалі приймали участь :

Музичний магазин «Віола»,який надав  звук, світло та сцену;

Студія гончарства «Теракота» м.Рівне;

Найкращі чеські мастила «МогулЛубрікантс», які представляють команду «Авто-раллі» з головним пілотом Петром Копильцем, які безкоштовно катали та пригощали всіх кавою;

Козацький табір «Гайдамаки» м. Рівне. славнозвісний і смачнющий куліш;

Кав’ярня  «Кафе Точка» Руслан Лойко;

Мед від Ковальчука Володимира;

Пані Галина із Золочева із своїми смаколиками;

Фірма «Артемон»;

Магазин «Скарб»;

Аверс Луцький квас;

Медовуха, дитячі та дорослі призові ігри від Ігоря Ходаковського;

Усі присутні мали можливість переглянути концертну програму, підготовлену працівниками Грушвицького будинку культури – Людмилою Киц та Марією Кучер.

Виконанням українських народних пісень порадував дует бандуристів з м. Рівне у складі Юрія Сковкіна та Влада Капранчука.

Також подарували свої музичні вітання працівники культури з села Корнин.

Діти брали участь у казковому квесті. Також для них було проведено флешмоб.

Завершальним акордом стала пісня «Прощавай фестиваль», яку виконували всі бажаючі. Коли стемніло, в небо злетіли ліхтарики.

Висловлюємо щиру вдячність сільському голові Олександру Данилюку,  голові обласної організації аграрної партії Юрію  Супрунюку та всім присутнім за хорошу атмосферу свята та гарний настрій.

IMG_1584

IMG_1563

IMG_1555

IMG_1431