Концерт для військовослужбовців

пол. пол.1 пол 2 пол 3 пол 4 пол 5 пол 6

З ініціативи відділу культури і туризму Рівненської районної державної адміністрації на Рівненському військовому полігоні 29 березня відбувся благодійний концерт, для мобілізованих воїнів, які вирушать на Схід України захищати нашу землю. Для бійців був організований концерт за участю кращих аматорських колективів Рівненського району, а саме: зразкового ансамблю народного танцю “Вербонька”   районного будинку культури с.Зоря (керівник Борис Бунь), народного аматорського  вокального тріо “Живиця” районного будинку культури с.Зоря (керівник Тетяна Фесюк), учениць Зорянської школи мистецтв: Юліани Канонік, Ганни Бречко, Дарини Лобур (керівник Олена Коник), баяніста-віртуоза, викладача Зорянської школи мистецтв Юрія Ямковича.

Воїнів, які бажали подивитись виступ творчих колективів, було так багато, що для всіх не вистачило місця у глядацькій залі. Тому артисти вирішили показати свою концертну програму двічі. Усі художні номери були пронизані патріотичним духом.  Військові довго не хотіли відпускати артистів зі сцени. Самі ж організатори свята були дуже розчулені таким прийомом.

Учасники концерту подякували військовим за відданість, мужність та героїзм, які вони дарують нашій країні і побажали якнайшвидше повертатися додому живими та з перемогою.