Відзначення дня незалежності України в Рівненському районі

День державного прапора та День незалежності України масштабно відзначили в клубних закладах Рівненського району. Так,  23 серпня в с.Тайкури відзначали День Державного Прапора України. О 9.00 на території Тайкурської сільської ради було піднято прапор депутатами сільської ради на чолі з сільським головою Музичко В.Р. О 9.30 прапор підняли біля клубної установи с. Тайкури. А вже   24 серпня  в клубі с.Тайкури відбувся святковий концерт до Дня незалежності України. Святкування розпочалося з акції “Підтримай Україну – прийди у вишиванці”, далі святковий концерт “Ми – українці!” по закінченню якого розпочалася етно-дискотека.

ТАЙКУРИ 1

ТАЙКУРИ 2

ТАЙКУРИ 3

ТАЙКУРИ 4

Урочисто підняли державний прапор України та представили святковий концерт до дня незалежності  для мешканців села Зоря працівники районного будинку культури.

зоря 1

Зоря 2

Зоря 3

зоря 4

зоря 5

зоря 6

зоря 7

Патріотичним концертом відсвяткували день незалежності України в клубі  села Дерев’яне.

деревяне 1

деревяне 2

деревяне 3

деревяне 4

Напередодні Дня незалежності України19 серпня, село Загороща об’єднало дитячі серця юних спортсменів-футболістів, адже там вже вкотре традиційно, за підтримки Корнинської сільської ради (голова Роман Горбатюк-Василейко) проходив розіграш кубка з мініфутболу «ШКІРЯНИЙ МЯЧ» серед дітей до 14 років . На спортивному майданчику клубу с.Загороща  зібралися команди з сусідніх сіл та м.Здолбунів а саме: ФК “Новомильськ” , “Здовбиця”, “Здолбунів”  та три команди господарів с.Загороща,  а підтримати їх прийшли як місцеві жителі так і гості які завітали на це свято.

загороща 1

загороща 2

Урочисто відзначили День державного прапора України в Новій Українці.

новоукраїнка 1

новоукраїнка 2

новоукарїнка 3

27 серпня в клубі с. Ставки відбувся святковий концерт присвячений Дню незалежності  , який підготували учасники  художньої самодіяльності закладу культури.  Ведучою свята була  Н.Петрук . Пісні про Україну, про кохання,  жартівливі  дарували жіночий колектив «Оксамит»- солісти О.Збирун, Т.Супрун, О.Бояр, Т.Гуда, дитячий ансамбль «Краплинка»- солісти С.Генчик, Д.Самчук, С.Петрук, Р.Лехман та чоловічий гурт «Акорд»- солісти О.Гриб та Ф.Гавін. Гуморески П. Глазового читав М.Левчук. Глядачі дякували учасникам  за гарний настрій.

ст 1

ст2

ст3

ст4

ст5

ст6

Також, 27 серпня у клубі с.Рисвянка, в рамках святкування Дня незалежності України, відбувся святковий концерт приурочений Святу села. Святково прикрашена зала була переповнена місцевими глядачами, адже в гості до рисвянців завітав вокально-інструментальний ансамбль “Алегро”  з селища Клевань. Глядачі переглянули змістовний концерт, відпочили, потанцювали.