Активна творча діяльність аматорських колективів будинку культури с.Шпанів

Надзвичайно плідний на концерти та виступи був серпень місяць для аматорів будинку культури с.Шпанів (директор Руслана Антимонюк). Так, 6 серпня відбувся надзвичайний захід –  свято вулиці Замкової «А на  нашій вулиці».

36

А вже 13 серпня – учасники художньої самодіяльності Шпанівського будинку культури взяли участь в святі “Золотіївські ряди “. З концертиними номерами виступали:  вокальний ансамбль ” Калинове намисто” керівник Валентина Власюк  та хореографчний колектив ” Барви”- керівник Тетяна Оренчина.

1

2

3

4

Крім того, учасниці ансамблю “Калинове намисто” Софія Білотіл та Катерина Остапчук, з 10 по 17 серпня взяли участь в Міжнародному  фестивалі “Балкан Фолк Фест” м. Варна, Республіка Болгарія. На розсуд глядачів та міжнародного жюрі, учасниці предствили  три композиції, за майстерне виконання яких стали лауреатами фестивалю та отримали диплом і памятний сувенір.

ш 1

ш 2

ш 3

ш 4

Також вокальний ансамбль ” Калинове намисто” будинку культури с.Шпанів (керівник Валентина Власюк) прийняв участь у районних урочистих заходах з нагоди 26-ї річниці незалежності України, що відбулися 22 серпня в районному будинку культури с.Зоря.

181 20 серпня творчі колективи будинку культури с.Шпанів приймали участь в урочитих заходих з нагоди маштабного свята – Дня селища Оржів.

А вже в нинішню неділю, 27 серпня, аматори сцени своїм виступом підсилили концертну програму, що відбувся в клубі с.Хотинь.  Артисти не зупиняються на досягнутому та напрацьовують плани на подальші виступи, гастролі та творчі вечори.