День народження Клеваня

10 вересня смт Клевань відсвяткував свій 904-ий День народження, крім місцевих жителів на свято завітало чимало гостей, були і представники влади, серед них  Народний депутат Верховної Ради України Ю.Вознюк, депутати Рівненської обласної ради, голова Рівненської райдержадміністрації В.Пилипчук, депутати Рівненської районної ради. Організатором свята виступили Клеваньська селищна рада та  будинок культури.

Особливістю дійства було те, що культурне свято відбувалося у форматі етно-поля. Сцена була облаштована на стадіоні, замість звиклих лавок були розставлені тюки із соломи, а навколо стадіону розмістилася виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, які проводили також і майстри-класи.

Всі, хто завітав на свято могли почастуватися і соковитим шашликом, і  Карпатським пловом, випити запашної кави, спробувати різні види меду. Не забули організатори свята і про найменших гостей, для діток влаштували різноманітні атракціони. Святковий настрій не зіпсував і короткочасний дощ.

Культурну програму представляли творчі колективи як із самого Клеваня, так із Рівненського району. Серед кремезних дубів на території танцювального майданчику відвідувачів радували своїм співом та грою кобзарі, сопілкарі, лірники.

Завершували святкове дійство гурти із Рівного, Луцька, Києва. Незабутнє враження лишили по собі  «Чорні черешні» та «АССА», як завжди запальними були і музиканти гурту «От Вінта».

Клевань5 Клевань1 Клевань2 Клевань3 Клевань4