Свято хліба у будинку культури с.Вересневе

«Зростає колос золотий,

Налитий сонцем й небом,

Щоб ми вклонилися йому

І багатіли хлібом!»

Саме цими словами звернулися зі сцени до глядачів ведучі свята, що відбулося 10 вересня в будинку культури с.Вересневе. Свято було приурочене хлібові та людям, які своєю важкою працею з малесенької зернинки створюють духмяні паляниці до нашого столу.

Також для присутніх був представлений святковий концерт за участю творчих колективів будинку культури та гостей зі Здолбунова. А майстрині с.Вересневе, що займаються випічкою хлібобулочних виробів, підготували виставку з тортів, короваїв, булочок, рогаликів та пирогів. І вже по завершенню дійства всі присутні на святі мали можливість скуштувати здобну випічку. У святковому концерті взяли участь хореографічні колективи «Фантазія» та «Дивограй» (керівник Наталія Созанська), дитячий хор «Дзвіночок» (керівник Юлія Антонкова) та окремі виконавці: Анна Собуцька, Юлія Хоружа, Анастасія Задорожна, Ульяна Юрко, Марина Ковальчук та Кіра Денисюк. А ще були гості із Здолбунова – дитячий танцювальний колектив «Фантазія». Ведучі свята – учасники аматорської творчості будинку культури Юліана Зух та Микола Музичук. Захід підготували директор будинку культури  с.Вересневе Світлана Боткіна та художні керівники Наталія Созанська і Юлія Антонкова.

Серед гостей на святі була присутня завідувач організаційно-методичним центром відділу культури і туризму Рівненської райдержадміністрації Лілія Мельничук. Подяки та пам’ятні подарунки від Великоомелянської сільської ради майстриням вручила депутат сільської ради, директор будинку культури с.Вересневе Світлана Боткіна.

Після свята всі присутні вирушили на футбольний стадіон, де були надувні гірки та батути, проводилися творчі майстер-класи, ігри та конкурси, безпрограшна лотерея та ярмарки, діяла фотозона. А на завершення всі мали можливість безкоштовно скуштувати гарячу картоплю з м’ясом, а діти отримали подарунки.  Дійство на стадіоні відбулося за  сприяння співорганізатора свята – Християнської Церки «Скинія Пробудження». Гарний настрій, чудові емоції та приємні враження панували недільного дня у с.Вересневе.

450 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19