Нова Українка відсвяткували свій День

21 вересня в день великого церковного свята Різдва Пресвятої Богородиці або в народі «Другої Пречисти», відзначили свято Села жителі с.Нова Українка Рівненського району. Захід і справді був урочистим, по-справжньому святковим, бо чи не вперше проводився за багато років. Організували свято працівники місцевого будинку культури та Новоукраїнська сільська рада, а ініціатором дійства виступила жителька с.Нова Українка, депутат Рівненської районної ради Лисак Галина Миколаївна.

Розпочався урочистий захід із виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва місцевих майстрів.

Почесним гостем свята був голова Рівненської обласної ради Драганчук Микола Миколайович, який не тільки добрим словом привітав усіх присутніх, а й відзначив Почесними грамотами та Подяками Рівненської обласної ради  місцевих жителів, котрі зробили вагомий внесок у розвиток свого рідного села.  Завітали на свято і депутати з Рівненської районної ради   ВО  «Свобода».

На сцені, котра була облаштована на подвір’ї місцевого будинку культури, виступали не лише місцеві колективи, а і гості із Шпанівської, Білокриницької, Олександрійської сільських рад. Найбільше по собі вражень лишив виступ зразкового дитячого духового оркестру «Олександрія».

Наймолодші гості свята-дітки теж мали собі забави, могли пострибати на батуті, почастувати солодкою ватою.

Завершилося дійство загальним частуванням куліша, всіх учасників творчих колективів пригощали морозивом та тортом.  ну7ну5ну6НУ11ну4ну3ну1