Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Важко переоцінити значення бібліотек у розвитку не просто суспільства, а й цілої нашої цивілізації, оскільки вже багато століть бібліотеки доводять свою ефективність у процесах збереження, накопичення, передачі людських здобутків та пізнань.  Інформаційні  ресурси бібліотек є основою для розвитку філософських, ідеологічних, релігійних, політичних течій, з їх допомогою формуються і розвиваються різні напрямки в культурі та мистецтві. Організовуючи доступ до знань, необхідним для різних видів діяльності, бібліотека сприяє формуванню системи цінностей як окремої особистості так і зростанню матеріального добробуту суспільства в цілому.

З нагоди свята колектив відділу культури і туризму Рівненської райдержадміністрації на чолі із начальником відділу Солодухою Іваном Олександровичем урочисто передав директору централізованої системи публічно шкільних бібліотек Рівненського району Левчук Галині Миколаївні 50 примірників альманаху «Літературні зустрічі над Стублою», збірку творів та віршів митців рідного краю.

IMG_2210 IMG_2207

Щиро вітаємо бібліотекарів із професійним святом!  Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, постійних відвідувачів! Вдячні за Вашу самовіддану працю, професійну майстерність, творчий пошук та мудрість!