Рівненський район відсвяткував День захисника України !

14 жовтня 2017 року Рівненський район урочисто відсвяткував День захисника України, День Українського козацтва та 75-річчя створення УПА.

До урочистої дати ще 13 жовтня в Районному будинку культури відкрилась виставка олійного живопису Рівненської художниці Галини Соколовської-Герби «За променем сонця». Картини художниці світлі та сонячні, вона досконало опанувала декількома техніками олійного живопису, у її творчості домінує особистісне, авторське, що вигідно вирізняє її з- поміж інших майстрів пензля. Поетичність, вишуканість, індивідуальна колірна гамма змушує шанувальників живопису на мить зупинитись, щоб подумати про речі прості і відносно вічні, де і любов до прекрасного і душевна рівновага. Галина Герба учасниця багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. В РБК представлено 26 робіт художниці різних років виконання.

DSC_0016DSC_0024

Будинок культури с. Великий Житин зібрав повну залу. Сільський голова Хома Людмила Григорівна привітала всіх зі святом. В гостях у великожитинців побувала делегація Республіки Польща, очолювана вуйтом гміни Добришице Малгожатою Дзвонек. З вітальним словом виступив і голова громадської організації учасників антитерористичної операції та захисників вітчизни «Горинь» Андрій Берташ. На сцені виступали місцеві творчі колективи: дитячий вокальний ансамбль «Віночок», аматорський гурт «Купала», ансамбль «Козачата», дует «Дивограй».

IMG_8661IMG_8656IMG_8652IMG_8649IMG_8646

15 жовтня урочистості з нагоди свята відбулися в  с. Корнин. Захід під назвою «Святая  Покрова – козацькая мати» підготували творчі колективи місцевого будинку культури на чолі з директором Багінською Русланою Миколаївною. Глядачі тепло сприймали виступи жіночого вокального ансамблю «Корнинчанка» (кер. Людмила Гапон), дитячий вокальний ансамбль «Промінчик», танцювальний колектив «Загін привид» (кер. Михайло Бойко), дитячий аматорський танцювальний колектив «Колорит» (кер. Наталія Снопко). На свято були запрошені гості із с.Обарова жіночий вокальний ансамбль «Оберіг», народний ансамбль пісні «Веретено» із с.Колоденка, два танцювальні колективи «Барвінок» із с.Шпанів та «Дивограй» із с.Вересневе. Привітав усіх присутніх із святом Покрови та Дня захисника України депутат районної ради Кузьмич Антон Михайлович. Гостями на святі були учасники антитерористичної операції.  IMG_8690IMG_8687IMG_8691IMG_8688IMG_8693IMG_8695IMG_8696IMG_8698IMG_8699

З нагоди Дня захисника України в Олександрійській сільській раді  16 жовтня відбулася зустріч у дружньому колі з учасниками бойових дій АТО. Серед присутніх сільський голова Тетяна Михасюк, директор Будинку культури Наталя Смоляр, завідувач публічною бібліотекою Руслана Мельничук, соціальний працівник – фахівець із питань соціальної адаптації учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих Вікторія Радчук. На зустріч було  запрошено Ольгу Яковлєву – координатора проекту мережі соціальних працівників – фахівців із питань соціальної адаптації учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих.

До присутніх звернулася  сільський голова Тетяна Михасюк, яка привітала учасників АТО з Днем захисника України, побажала здоров’я їм та їхнім родинам, зауважила що сільська рада робить все можливе для їхнього соціального захисту та попрохала їх не стояти осторонь проблем громади, адже кожен з них є гордістю рідного села та України. Вона ознайомила присутніх із книгою «Якби не війна» – волонтерським проектом, в якому вміщено 122 історії про життя учасників АТО, зокрема, історія нашого загиблого земляка – Андрія Мельника. Цю книгу сільський голова подарувала, згодом, публічній бібліотеці. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Андрія Мельника та всіх тих, хто віддав своє життя за єдність і неподільність України.

Наталя Смоляр зачарувала та розчулила всіх присутніх чудовою ліричною поезією, своїм співом та грою на гітарі. У її виконанні звучали пісні: «Небесні ангели», «За Україну», «Я чекатиму тисячу літ», романс на слова Ліни Костенко «Я вас люблю». Весь зал разом з Наталією Смоляр заспівав «Червону Руту».             DSC_1032DSC_1035DSC_1038