Районний фестиваль «Я господар – не приймак, я у всьому маю смак»

24 листопада у районному будинку культури с.Зоря відбулася виробнича нарада клубних працівників темою якої була підготовка до здачі статистичних звітів за рік, що минає.

2

1

По завершенню наради розпочався  районний фестиваль «Я господар – не приймак, я у всьому маю смак», що на своїй меті має збереження і розвиток українських звичаїв, традиційних національних страв, виробів декоративно-ужиткового мистецтва. Цього року учасниками фестивалю стали: художній керівник будинку культури селища Квасилів – Володимир Баглай, керівник ансамблю сучасного танцю «Загін-Привид» будинку культури села Корнин – Михайло Бойко, завідувач клубом села Підгірці – Володимир Галайчук, директор будинку культури селища Клевань – Володимир Кіткайло, директор будинку культури села Великий Житин – Володимир Кравчук та директор будинку культури села Малий Шпаків – Юрій Сисюк.

Всі учасники підготували для глядачів та оргкомітету фестивалю своє представлення, позмагались у конкурсі «Народ скаже, як зав’яже», у якому  продемонстрували ерудицію та знання прислів’їв українського народу, також показали свої вміння у танці та всебічно розкрили свої таланти у конкурсі під назвою «Моє творче я».

Для всіх  учасників та глядачів фестивалю дарували свої виступи працівники галузі культури Рівненського району Оксана Дещинська, Олена Шкіндер, Наталія Смоляр, В’ячеслав Кардаш, Олена Ткач та Лілія Мельничук.

Кожен з учасників районного фестивалю «Я господар – не приймак, я у всьому маю смак» став переможцем у окремій номінації:

  • Господар – танцівник – Михайло Бойко;
  • Господар – артист –  Володимир Баглай;
  • Господар – патріот –  Володимир Кравчук;
  • Господар – справжній господар –  Юрій Сисюк;
  • Господар – дегустатор –  Володимир Галайчук;
  • Господар – вибір колег –  Володимир Кіткайло.

госп1

госп2

госп3

госп4

госп5

госп6

госп7

госп8

1.3

1.1

1.2

а