Народне аматорське вокальне тріо “Живиця” районного будинку культури с.Зоря

Народне аматорське вокальне тріо “Живиця” районного будинку культури с.Зоря було створено, як вокальний  ансамбль “Живиця” в 1978 році. Почесне звання “народний” колективу було присвоєно в квітні 1983 року.

В колективі на даний час приймає участь 4 учасники.  домігся високих творчих результатів, постійно проводить творчі зустрічі, концертні програми, приймає участь в районних, обласних культурно-масових заходах. В колективу є також підготовча група з трьох учасниць.

 В Рівненському районі більшість районних масових заходів чи концертів на обходиться без участі  цього надзвичайно професійного колективу. Це участь в районних концертах і заходах з нагоди Дня незалежності,  Дня місцевого самоврядування, Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. і благодійні виступи для ветеранів війни, бійців АТО,   тощо.

Впродовж  останніх трьох років колектив приймав участь в таких заходах:  у обласних концертах  до дня Незалежності, Дня Соборності, неодноразово приймав участь в районному заході з нагоди річниці Ніла Хасевича, у відкритому районному фестивалі вокально-хорового мистецтва ім.Миколи Дацика «Пісень у нас – як в тому полі колосу».  в  обласному фестивалі жартівливої пісні і танцю «Весела толока» м.Здолбунів. 

В його творчому здобутку неодноразова перемога у  Всеукраїнському фестивалі-конкурсі козацької пісні «Встань козацька славо! Засвіти знамена!» м.Радивилів Рівненської області.  Колектив  приймав участь  обласному заході «Музейні гостини» м.Рівне, обласному фестивалі «Рівне Муз Фест-2019»,  обласному мистецько-краєзнавчому фестивалі «БРАТИНА» урочище «Данилова гора» село Стіжок Шумського району Тернопільської області, в      Х-му Всеукраїнському фестивалі народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки» с.Красносілля Гощанського району,   в міжнародних фестивалях української культури на підляшші “Піляська осінь” та “Івана купала” в Більську-Підляському республіка Польща,  ХХІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі м.Мохач Угорщина

В своєму творчому доробку колектив має 3 музичних відеофільми, відзнятих Рівненською державною телерадіокомпанією. Колектив забезпечений новими, самобутніми, як для Рівненщини сценічними костюмами та взуттям.

На сьогодні завдання колективу ставиться на подальше вдосконалення художнього рівня, високу виконавську майстерність, всі творчі зусилля покладаються на відродження та збереження народної пісні.