Народне аматорське вокальне тріо “Живиця” районного будинку культури с.Зоря

ж ж2 ж1

 

Народне аматорське вокальне тріо “Живиця” районного будинку культури с.Зоря було створено, як вокальний  ансамбль “Живиця” в 1978 році. Почесне звання “народний” колективу було присвоєно в квітні 1983 року.

В колективі на даний час приймає участь 4 учасників. З метою подальшого вдосконалення художнього рівня, професійної виконавської майстерності, впродовж  1998 – 2015 років колектив працює в одному незмінному творчому складі, домігся високих творчих результатів, постійно проводить творчі зустрічі, концертні програми, приймає участь в районних, обласних культурно-масових заходах. В колективу є також підготовча група з трьох учасниць.

 В Рівненському районі більшість районних масових заходів чи концертів на обходиться без участі  цього надзвичайно професійного колективу. Це і благодійні виступи для ветеранів війни, бійців АТО, літніх людей, концерти у районних святах: Дня молоді, Івана Купала,  Шевченківських заходах на урочистостях до Дня Незалежності України тощо.

Впродовж  останніх трьох років колектив приймав участь в таких заходах: ХІ відкритому обласному фестивалі української сучасної естрадної пісні «Зорі над Убортю» в м.Олевськ Житомирської області, в ювілейному концерті  присвяченому 75-річчю Івана Слюти (м.Житомир), обласному фестивалі «Пісні рідного краю», що проходив у м.Демидівка, обласному концерті «День поля» (м.Радивилів), виступи в обласних концертах з нагоди перебування в Рівненській обл. керівників регіональних земляцтв України, керівників обласних державних адміністрації України, обласному заході-презентації книги Андрія Пастушенка, а ще участь у різноманітних концертах  до дня Незалежності, Дня Соборності, міжнародного жіночого дня, 900-річчя смт Клевань тощо.

В своєму творчому доробку колектив має 3 музичних відеофільми, відзнятих Рівненською державною телерадіокомпанією. Колектив забезпечений новими, самобутніми, як для Рівненщини сценічними костюмами та взуттям.

На сьогодні завдання колективу ставиться на подальше вдосконалення художнього рівня, високу виконавську майстерність, всі творчі зусилля покладаються на відродження та збереження народної пісні.