“Мій рідний край”

руда руда 3 руда 2 руда 1

Під такою назвою 26 квітня 2015 року в приміщенні клубу с. Руда – Красна (завідувач Катерина Ханенко) відбулась районна мистецька акція «Мистецтво одного  села». У фойє закладу увагу гостей привертала виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Юлії  Тимощук, Валентини Самкевич, Олега Лук’янчука, Лілії Герасимович, Ольги Бречко. Ведучими свята були Кравець Юлія та Гончук Тетяна. У виконанні Софії Власюк та Вікторії Самкевич  для гостей свята прозвучали пісні «Там червона калина», «А я живу на рідній Україні», «Про добро». У виконанні Кравець Ольги, Бречко Зоряни,Кравець Анастасії, Соломай Марії  прозвучало музичне привітання «А я бажаю вам добра» та «Мамина сорочка». Чудовими віршами у виконанні Бречко Романа, Ханенко Дениса та Нечипорук Дарини привітали  жителів села з цим чудовим святом. Всі присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам’ять  загиблої Небесну Сотню. Згадали і про тих хоробрих героїв, які  на даний час несуть віддану службу в Збройних Силах України.

На свято були запрошені  представник Жобринської сільської ради Неля Новицька,  методист  відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бакун та депутат сільської ради Микола Бречко.

Грамотами на святі  відзначили  найстаршу жительку  села – Кубович Антоніну,  яка виховала чудових діточок, діждалась внуків та правнуків, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва села, а також активних учасників  всіх культурно-масових заходів, що проходять у селі Руда-Красна. Після завершення концерту, гостей пригостили солодкою випічкою наших кулінарів .