Відбулася нарада щодо впровадження нового туристичного об’єкту велосімейного парку “Ремельський”

30 січня відбулася нарада у начальника відділу культури і туризму Івана Солодухи стосовно заходів спрямованих на відкриття велосімейного парку “Ремельський”. В  нараді прийняли участь голова правління садового товариства «Західний» Микола Гапончук, який  власне є ініціатором створення парку, та методист з питань туризму відділу культури і туризму райдержадміністрації Катерина Босович.

Велосімейний парк “Ремельський” – новий туристичний проект в Рівненському районі на території Новоукраїнської сільської ради. Крім велодоріжок парк включає такі туристичні об’єкти як “Галявина казок”  та “Стежка кохання” .

карта2

 

IMG_9455
IMG_9456

Обговорювалися питання щодо пошуку підприємців, які б могли інвестувати у розвиток велопарку, це стосується створення пунктів прокату велосипедів, відкриття закладів харчування, створення інфраструктури для сімейного дозвілля.

IMG_9458

Крім того,  було вирішено 20 квітня 2018 року влаштувати “туристичну толоку” з метою підготовки території парку до офіційного відкриття, яке заплановано на 27 квітня цього року.