Олександрійці вшанували учасників бойових дій АТО – гідних нащадків героїв Крут

Цьогоріч уже вдруге в Олександрійському будинку культури відбувся вечір-зустріч «Війна під назвою АТО». Історична дата бою під Крутами, 29 січня для Олександрійців – ще й день пам’яті загиблого під Вуглегірськом у 2015 році односельчанина Андрія Мельника. На вечір було запрошено родину Андрія, усіх учасників бойових дій АТО, які живуть на території Олександрійської сільської ради.

DSC_1298

Захід розпочався із відомої зворушливої «Молитви на Різдво» Зеновія Медюха у виконанні Наталії Смоляр та дитячого гурту «Веселка».

До присутніх звернулася сільський голова Тетяна Михасюк, яка наголосила на важливості історичних подій українського державотворення¸ сторіччя яких відзначає у ці дні Україна та провела яскраво виражені паралелі боротьби за українську державуміж подіями сторічної давниниі подіями на сучасному етапі ствердження нашої незалежності.

DSC_1330

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять усіх, хто життя своє поклав за волю і незалежність України.

А далі були спогади героїв, які на щастя, повернулися до своїх родин. Із 43 учасників бойових дій АТО, які живуть у селах Олександрія, Нова Любомирка, Три Копці, Волошки, Пухова, 17 перебувають сьогодні на контрактній службі і продовжують захищати Україну.

Музичні та поетичні вітання для захисників подарували жіночий ансамбль будинку культури «Криниченька» (художній керівник Василь Рогаль), дитячий танцювальний колектив «Перлина» (художній керівник Тетяна Переходько), дитячий гурт «Веселка» (художній керівник Наталія Смоляр). Залюбки слухали присутні спів талановитих дітей Естер Кравченко, Андріани Кобяк, Артема Куліка, котрий, попри те, що мріє стати військовим як і його тато, співав про те, що ненавидить війну.

DSC_1375

Зі сльозами на очах сприйняли присутні «Баладу про дві душі» Людмили Васильєвої у виконанні Олени Солощук та улюблену поколіннями українців пісню на слова Василя Симоненка «Виростеш ти, сину».

Прихильно вітали Олександрійці спів В’ячеслава Кардаша, методиста відділу культури Рівненської районної держадміністрації,котрий є завжди бажаним гостем на усіх культурних заходах громади. Серед щирих побажань пан В’ячеслав висловив і таке, щоб наступного року традиційний січневий вечір-зустріч носив назву «Спогад про війну під назвою АТО».

DSC_1365

Особливим гостем вечора був відомий рівненський автор і виконавець, справжній народний артист Сашко Невже.

DSC_1319

На завершення зустрічі присутні разом із художніми колективами заспівали пісню «За Україну». Учасникам АТО було вручено квіти, їхнім діткам за сприяння представниці релігійних громад села Ірини Голубош – сувеніри. Як і завжди допомогу у підготовці та проведенні зустрічі надавали бібліотекар публічно-шкільної бібліотеки Руслана Мельничук, працівники будинку культури Микола Ковальчук, Галина Парфута, матеріальну підтримку – Олександрійське сільське споживче товариство (голова Наталія Котлевська).

Сільський голова Тетяна Михасюк подякувала усім, хто прийшов на зустріч, побажала миру та злагоди, єднання українців, перемоги у війні з агресором, щоб бути гідними нащадками героїв Крут та запевнила учасників бойових дій АТО, що вони завжди залишатимуться гордістю громади, а вирішення їхніх проблем, сприяння у задоволенні їхніх потреб є пріоритетними завданнями Олександрійської сільської ради.