Робоча поїздка до міста Тернопіль

06 лютого 2018 року відбулася робоча туристична поїздка до міста Тернопіль в рамках реалізації Стратегії  розвитку туризму Зеленого Шляху «Медове коло».  Серед делегатів були представники відділів культури і туризму Рівненської області. Рівненський район представили начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Іван Солодуха та методист з питань туризму Катерина Босович.

IMG_9714

IMG_9697

Найбільш пізнавальною та корисною була інформація отримана від Тараса Ковальчука – директора комунального підприємства «Туристично-інформаційний центр міста Тернополя». Зокрема, він озвучив ключові питання, які б сприяли залученню туристів саме до кожної, окремо взятої місцевості, це:

  • які легенди, історії про своє місто, село, селище, Ви знаєте;
  • які три туристичні об’єкти рекомендуєте подивитися;
  • які автентичні місцеві страви можна скоштувати.

 

IMG_9698

IMG_9713

Учасники делегації ознайомилися із діяльністю центра, із проблемами, з якими стикаються його працівники, а також про перспективи розвитку. Далі була екскурсія по історичній частині міста Тернопіль.

Завершилася поїздка екскурсією в замку м.Збараж.

IMG_9777

IMG_9787


IMG_9804

IMG_9805

Розвиток туризму будь якої місцевості напряму залежить від туристичного продукту, від ефективності його впровадження, але без сумніву туризм є стратегічною галуззю, оскільки турист – це найбільш простий спосіб залучення інвестицій.