Конкурс “Творці гарного настрою”

В переддень Дня закоханих, 11 лютого, в районному будинку культури с.Зоря відбувся другий районний конкурс професійної майстерності серед фахівців клубних закладів «Творці гарного настрою». Наближення свята в залі створювало атмосферу  романтичної закоханості, а сцена  прикрашена в стилі голлівудських червоних хідників створювало ілюзії казки.

Під ліричну музику на сцені з’явилася ведуча свята Олена Ткач та розпочала свято словами:

«Один імператор в далекій країні

Мистецтво любив над усе,

Мистецтвом, вважав, правлять боги й богині,

Воно ж людям радість несе».

початок

Вона представила чарівних учасниць конкурсу, а це – художній керівник будинку культури селища Клевань Ольга Дикало, художній керівник будинку культури с.Велика Омеляна Олена Конончук, директор  будинку культури с.Біла Криниця Оксану Нестерчук, завідувач клубом с.Рисвянка Анна Федік, завідувач клубом с.Хотинь Іванна Хоменко,  завідувач клубом с.Кустин Анна Ярмольчик.

1

Оцінювало виступи конкурсанток авторитетне та неупереджене журі у складі: Івана Солодухи  – начальника відділу культури і туризму,  голови журі; Лариси Кравчук  – головного спеціаліста відділу культури і туризму, секретаря журі; Марії Кучер  – директора  будинку культури с.Грушвиця, переможця першого конкурсу професійної майстерності серед фахівців клубних закладів «Творці гарного настрою» та  Олени Шкіндер – директора районного будинку культури.

журі

1.7

Учасниці конкурсу професійної майстерності  представляли свої вміння і здібності в п’яти конкурсах.  Перший конкурс мав назву  «Творче представлення». В цьому завданні учасниці презентують себе як креативного працівника із  презентацією свого клубного закладу та  колективу. Форма представлення була довільна,  увазі глядачів  вони представляли себе в різних жанрах, використовуючи свою багату уяву, вміння, навички.

1.1

1.2

1.3

1.4

1.5

1.6

1 конкурс

 

Наступним був інтелектуальний конкурс «Що я знаю про моду, красу та етикет?». Учасниці письмово відповідали на 5 запитань, які  були їм роздані, і за кожну правильну відповідь отримували від журі 1 бал.

2

2.1

2.3

Третім був конкурсу  «Дизайнерське мистецтво», в якому учасниці мали змогу продемонструвати свої здібності у галузі дизайну. Для всіх  конкурсанток  було дане домашнє завдання –  із різноманітних підручних засобів створити  власне вбрання, свій шедевр головного убору та надати їм коротку характеристику. З цим завданням вони впоралися блискуче.

3.7

3.1

3.2

3.3

3.4

3.5

3.6

Наступний  конкурс мав назву «Музичні та поетичні пристрасті  моєї  душі», який своєю назвою говорить сам за себе.

4.1

 

4.2

4.3

4.4

4.5

4.6

Останній конкурсний, вихід чарівних леді – конкурс «Дефіле». У конкурсному виході  учасниці повинні були продемонструвати свою вроду та красу, гарно пройти дефіле в своїх елегантних сукнях, демонструючи свою граціозність, легкість і витонченість. Також у цьому конкурсі вони продемонстрували свій інтелект, відповідаючи на запитання. Оцінювалася  і оригінальність відповіді, розкутість та впевненість на сцені, ступінь їх ораторського мистецтва.

5.8

5.1

5.2

5.3

5.4

5.5

5.6

5.7

Між виступам, коли учасниці готувалися до виходу на сцену, глядачі мали змогу насолодитися концертними номерами. Тож, перед глядачами виступили вихованці студії спортивно-бального танцю «Флеш» районного будинку культури (керівник Анна-Марія Бойко) з танцем «Мексика»; викладач Клеванської дитячої музичної школи Іванна Сапожник з вокальними номерами «Доле моя» та «Знаю чи не знаю», учасники студії спортивно-бального тацю «Роял» районного будинку культури (керівник Юлія Охнюк) з танцем  «Повільний Вальс», студія спортивно-бального тацю «Флеш» районного будинку культури  (керівник Максим Малютчик).

номер 3

номер 1

номер 2

 

Боротьба між учасницями була дуже запеклою, кожна з них вражали своїми талантами, здібностями, майстерністю та креативним баченням.  Конкурсанток відділяло від перемоги буквально десяті бала.

Переможцями конкурсу професійної майстерності серед фахівців клубних закладів «Творці гарного настрою» стали:

  • дипломом І ступеня та цінним подарунком нагороджена художній керівник будинку культури селища Клевань Ольга Дикало,
  • дипломом ІІ ступеня нагороджена художній керівник будинку культури с.Велика Омеляна Олена Конончук,
  • дипломом ІІІ ступеня завідувач клубом с.Кустин Анна Ярмольчик.

 Директор  будинку культури с.Біла Криниця Оксана Нестерчук, завідувач клубом с.Рисвянка Анна Федік та завідувач клубом с.Хотинь Іванна Хоменко також отримали дипломи та цінні подарунки.  

6.7

6.1

6.2

6.3

6.4

6.5

6.6