Міжнародна науково-практична конференція “Туризм: наука, освіта, практика”

Сьогодні 15 березня 2018 року стартувала трьохденна Міжнародна науково-практична конференція «Туризм: наука, освіта, практика».  Організатором виступив Національний університет водного господарства та природокористування . Подія присвячена п’ятиріччю створення кафедри туризму та готельно-ресторанної справи НУВГП.  До участі у конференції залучилися науковці з різних вузів, фахівці з туризму, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, студенти, а також небайдужі до розвитку галузі туризму в Україні. Рівненський район представили начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Іван Солодуха та методист з питань туризму Катерина Босович.

Офіційне відкриття розпочалося вітальними словами із врученням Подяк та Почесних грамот. Розпочав конференцію проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Лагоднюк, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, Рівненський міський голова Володимир Хомко, начальник управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради Тарас Максименко.

 

Варто відмітити, що на рівні області галузь туризму визнана пріоритетною.

На конференції обговорювали:

  • актуальні проблеми організації та розвитку туризму: економічні, правові, інфраструктурні аспекти;
  • гуманітарні складові розвитку туризму;
  • туристсько-рекреаційний потенціал та технології його ефективного використання.

В перший день із доповіддю на тему «Туризм Рівненщини в проектах та цифрах» виступила заступник начальника управління культури і туризму Рівненської облдержадміністрації, начальник відділу туризму Ярослава Гаврилова.

Також свою презентації на тему «Географія 21 століття і її роль у розвитку України» представив професор, академік НАН України, директор Інституту географії НАНУ Леонід Руденко.

Загалом над матеріалами конференції працювали фахівці з Республіки Польща, Білорусії, Грузії, Таджикістану та різних міст України.