Вітаємо директора Рівненської районної централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Галину Левчук з ювілеєм!

Директором Рівненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек не один рік поспіль керує чудова, усміхнена та доброзичлива жінка – Левчук Галина Миколаївна.

Галина Миколаївна в  бібліотечній справі працює більше двадцяти років, спочатку була звичайним бібліотекарем, а останні 6 років – директором. Вона народилася в робітничій родині на Волині, навчалася в Луцькому культурно-освітньому училищі, де здобула професію клубного працівника. Можливо, тому Галина Миколаївна така творча і завжди підтримує аматорську творчість, адже саме це її перша професія. З часом вона навчалася в Рівненському державному гуманітарному університеті на факультеті документальних комунікацій за спеціальністю бібліотекознавство та бібліографія. Пані Галина користується авторитетом серед колег, адже вона є людиною надзвичайно відповідальною, ніколи не зраджує даному слову. А ще Галина Миколаївна дуже щира, вона прекрасний порадник і помічник,  вона завжди усміхнена та привітна – це людина, яка притягує до себе  своєю неперевершеною посмішкою, блиском очей та душевною добротою.

6 квітня ця чудова жінка відзначає свій ювілей – 50 років! Відділ культури і туризму Рівненської райдержадміністрації від щирого серця вітає дорогу Галину Миколаївну з Днем народження!

Бажаємо  їй міцного здоров’я, щастя без міри, злагоди і достатку. Нехай її ніколи не залишають натхнення, завзята вдача, оптимізм і щира посмішка!

Щоб завжди квіти запашні

Ваш шлях життєвий устеляли,

І щоб зозулі навесні

Сто літ щасливих накували

Нехай здоровя завжди міцним буде,

Хай поважають скрізь

 і всюди люди.

Нехай життя здається

добрим дивом,

І плідні будуть справи і шляхи.

Нехай живеться радісно й щасливо

Благословенна будьте

Богом і людьми!