У районі відзначили Свято Матері!

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Саме тому  у клубних установах Рівненського району в цей день відбулось багато заходів.

13 травня святковий захід було проведено у клубі села Метків (завідувач Наталія Мірач)

Відбулись святкові концерти у закладах культури сіл Малий Шпаків, Колоденка.

12 травня в переддень Дня матері в клубі с. Ставки відбувся концерт «Ласкою мами, як сонцем, зігріті». Свою любов, ніжність та вдячність своїм матусям, бабусям, всім близькім та присутні у залі подарували учасники дитячого вокального колективу «Краплинки» (художній керівник – Супрун Тетяна Павлівна).

Були маленькі талановиті солісти: Лехман Леся, Годун Катерина, Генчик Олександра, Лехман Руслан, Петрук Софія, Селях Марія та інші.

У залі панувала надзвичайно святкова, весела та емоційна атмосфера. Усі пісні маленьких обдарувань проходили під бурхливі оплески глядачів.

Наприкінці концерту діти подарували своїм мамам та бабусям невеличкі подарунки у вигляді квіток з цукеркам, які виготовили власноруч.

Вшановували матирів та бабусь в клубній установі с.Вересневе (директор Світлана Боткіна).

Свято матері “Без рідної мови, без пісні, без мами збідніє земля назавжди” відбулося 13 травня 2018 року у клубі села Бронники. Ведучі Анна Вашай та Діана Адамська вшанували жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню.

Декламували вірші Вікторія Гордійчук, Вікторія Поплавська, Ольга Гордійчук, Мар’яна Лешундак, Вікторія Штиба, Вікторія Пархомук та Оксана Захарчишина присвячені любим матерям.

Вокальний ансамбль «Бронничаночка» і його солісти Анастасія Тимощук, Анна Вашай, Діана Адамська порадували присутніх майстерним виконанням пісень: “Мама”, “Побажання”, “Матуся”, “Рушник”, “Матусенько”, “Я малюю”, “Цвітуть сади на Україні”, “Ти і я”, “Україночка”, “Ми бажаємо миру вам”.

Заключним акордом стало інсценізації легенд про маму у виконанні драматичного гуртка.

Святковий захід був проведений аматорськими колективами клубного закладу, керівником яких є завідувач клубу с. Бронники Леся Дмітрієвцева.

Надзвичайно теплим, емоційним та душевним був захід приурочений Дню матері, що відбувся в будинку культури с.Обарів (директор Ніна Омельчук).

Емоційним було свято Матері в клубі с.Верхівськ (завідувач Катерина Мазепа).

Радісно пройшло свято Матері в клубі с.Милостів, підготовлене молоддю села (завідувач Олена Осипчук).

 На високому виконавському рівні пройшло свято в будинку культури с.Конин (дирекор Руслана Багінська).  Аматори сцени дарували найріднішим радісний настрій та щасливі посмішки.