Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання Рівненської області!

Вихованці шкіл естетичного виховання Рівненського району стали переможцями обласного огляду-конкурсу серед учнів та вчителів шкіл естетичного виховання Рівненської області, який відбувся у лютому-травні 2018 року.

Переможцями за напрямком:

окремі виконавці з класу сольного академічного співу стали:

старша група:

  • І місце – Канонік Юліана (викладач – Олена Коник) Зорянська школа мистецтв;
  • ІІ місце – Бречко Анна (викладач – Олена Коник) Зорянська школа мистецтв;

молодша група:

  • ІІ місце – Близнюк Андрій (викладач – Олена Коник) Зорянська школа мистецтв.

 

З класу сольного естрадного співу:

молодша група:

  • І місце – Веремчук Єлизавета (викладач – Анна Ткачук) Шубківська дитяча музична школа;
  • ІІІ місце – Буняк Анастасія (викладач – Галина Хшановська) Зорянська школа мистецтв;

старша група:

  • І місце – Пуцкова Альона (викладач – Оксана Курілко) Шубківська дитяча музична школа;
  • ІІІ місце – Коваль Софія (викладач – Олена Єсип) Клеванська дитяча музична школа.

 

Окремі виконавці з класу народного співу:

молодша група:

  • ІІ місце – Близнюк Андрій (викладач – Олена Коник) Зорянська школа мистецтв;

старша група:

  • І місце – Канонік Юліана (викладач – Олена Коник) Зорянська школа мистецтв;
  • ІІ місце – Бречко Анна (викладач – Олена Коник) Зорянська школа мистецтв.

 

Окремі виконавці з класу скрипки, віолончелі, контрабасу:

молодша група:

  • І місце – Титарчук Дарина (викладач – Тетяна Кухарчук) Оржівська дитяча музична школа;
  • ІІІ місце – Чоп Вікторія (викладач – Лілія Тарасюк) Клеванська дитяча музична школа;

старша група:

  • І місце – Ковальчук Діана (викладач – Лілія Тарасюк) Клеванська дитяча музична школа.

Окремі виконавці з класу фортепіано:

  • ІІІ місце – Скарбарчук Мирослава (викладач – Людмила Скарбарчук) Зорянська школа мистецтв.

 

Музично-теоретична олімпіада:

І тур, сольфеджіо:

  • І місце – Кулініч Анжела (викладач – Лариса Мальчевська) Клеванська дитяча музична школа.

 

ІІ тур, музична грамота:

  • ІІ місце – Кулініч Анжела (викладач – Лариса Мальчевська) Клеванська дитяча музична школа;
  • ІІІ місце – Канонік Юліана (викладач – Марія Найдюк) Зорянська школа мистецтв;
  • ІІІ місце – Яремчук Катерина (викладач – Марія Найдюк) Зорянська школа мистецтв;
  • ІІІ місце – Максимович Надія (викладач – Лариса Яцкова) Оржівська дитяча музична школа.