Гаряча пора в клубі с.Старожуків

На вулиці зараз надзвичайно спекотно, так і в клубі с.Старожуків культурно-масова робота просто кипить. Дітки на канікулах, тому біжать в заклад культури з самого ранку, адже тут працюють різноманітні за жанрами гуртки. А ще, готуються цікаві заходи та свята, де можна прийняти участь і стати зіркою сцени. Так, на свято Трійці, в клубі відбулося чудове народне дійство під назвою “Зелена неділя”.

А вже 1 червня, до Дня захисту дітей, в клубі пройшов чудовий, веселий та наздвичайно змістовний захід приурочений цій даті. Діти танцювали, співали, грали в ігри, малювали на асфальті, а розважав їх веселий клоун Боба.

3 червня  учасники вокального ансамблю “Калинка” клубу с.Старожуків (керівник Наталія Фрейздорф) здійснили мрію виступити на великій сцені –  прийняли участь в ІІ-му районному фестивалі дитячого мистецтва “Маленькі таланти нашого району”, що відбувся в районному будинку культури с.Зоря. Учасники колективу представили свій вокальний номер під назвою “Господар” на районній сцені та насолодилися гучними оплесками.

І надалі завідувач клубом с.Старожуків Наталія Фрейздорф планує концерти та виступи юних артистів та спонукає дітей до творчості.