Нумо всі на ярмарок!

15 липня 2018 року о 13.00 год. в парковій зоні біля будинку культури села Велика Омеляна відбудеться ІІ-й районний фестиваль народної творчості, історії та побуту   «А у нас на ярмарку».

У Фестивалі беруть участь народні умільці, майстри декоративно-ужиткового мистецтва, творчі особистості, аматорські творчі колективи та окремі виконавці, представники Великоомелянської, Грушвицької, Корнинської, Білокриницької сільських рад  та Квасилівської селищної ради.

Програма фестивалю включатиме цілу низку цікавих заходів, котрі відбуватимуться  як на головній сцені, так і на інших локаціях фестивалю.

Для наймолодших гостей фестивалю пропонуються ігри та розваги на батутах, гелієві повітряні кульки, солодка вата, катання на конях, дитячі атракціони.

Гості фестивалю матимуть змогу ознайомитися з народними ремеслами і кухнею, що побутують в населених пунктах Рівненського району, безкоштовно скоштують «Козацький куліш» та продегустують місцеві автентичні страви і напої.

На великій сцені відбудуться виступи аматорських колективів району та запрошених гостей з Дубенщини.

На завершення фестивалю Вас чекатиме «Дискотека 80-х» за участю вокально-інструментального ансамблю «Алегро» селища Клевань.

Гостинно запрошуємо! Гарний настрій та позитивні емоції гарантуємо!