Активна концертна діяльність колективу “Намисто” в серпні

Насиченим на концерти та гастролі видався серпень для зразкового фольклорного ансамблю «Намисто» будинку культури с.Городок (керівник – Заслужений працівник культури України Тетяна Васечко).  Так, 8 серпня для жителів  та гостей с.Городок колектив показав концертну програму, з якою повернувся із  Фестивалю української культури «Еколомия», який відбувся 2-8 серпня в містечку Гурово Ілавецьке Республіка Польща.

А вже в 18 серпня колектив прийняв участь у відкритому фестивалі української культури «Витоки», що відбувся в м.Запоріжжя на острові Хортиця. Учасники фольклорного колективу стали дипломантами фестивалю.

До дня незалежності України в м.Рівне пройшов Міжнародний фольклорний фестиваль «ЕтноРівне-2018», де «Намисто» достойно представило фольклорні звичаї Рівненського Полісся. Колектив пройшов головною вулицею Рівного поруч з колективами з інших країн світу.

Народні пісні у виконанні учасників фольклорного колективу з Городка звучали й на літній сцені в парку Молоді, так званій Лебединці.

«Намисто» – знаний не лише в Україні, а й далеко за її межами фольклорний колектив.