Грандіозне свято в будинку культури с.Малий Шпаків

В мальовничому селі Малий Шпаків, що у Рівненському районі 24 серпня 2018 року, в день  27-ої річниці незалежності України  було людно і весело. Всі мешканці села, вдягнені у різнокольорові вишиванки  відзначали річницю незалежності та святкування 30-ти річчя дня створення народного аматорського хору «Оберіг» будинку культури с.Малий Шпаків. Все дійство відбувалося в цю літню пору просто неба, адже сценою для аматорів народної творчості було підніжжя закладу культури, яке  прикрашала виставка місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Під мелодійне звучання пісні «Україна» у виконанні Катерини Бужинської ведучі святкового заходу Оксана Сисюк та Володимир Карабін привітали всіх мешканців громади та гостей  з цією визначною подією.

Сільський голова Михайло Войтович привітав всіх зі світом, побажав великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту, віри у щасливе майбутнє України.

Серед запрошених був заступник голови Рівненської районної ради Микола Сальчук, який відзначив кращих трударів сільської ради Почесними грамотами. Лілія Мельничук, завідувач організаційно-методичним центром відділу культури і туризму райдержадміністрації привітала почесне товариство зі святом незалежності нашої держави  та вручила Почесні грамоти та подяки керівнику народного аматорського хору «Оберіг» будинку культури с.Малий Шпаків Світлані Якимчук, концертмейстеру Олександру Бабохіну  та всім  учасникам цього славетного колективу. Від всієї душі побажала міцного здоров’я, високого професіоналізму, любові до української пісні, неперевершеної творчості та нових творчих злетів.

Впродовж всього святкового дійства звучали українські народні та повстанські пісні, пісні українських композиторів у виконанні Олександра Бабохіна, Тетяни Семончук, Ольги та Вікторії Денисюк, Марії Зайдель, Мирослави Нестерчук та Ірини Теслюк . Бажаними гостями на святі були близькі сусіди із села Милостів – вокальний ансамбль «Червоні маки» під керівництвом  Олександра Бабохіна та вокальний дует  Наталія Мовчанець зі своєю сестрою Лілією Мельничук із села Шостаків.

Окрасою і гордістю цього неперевершеного дійства були ювіляри – народний аматорський хор «Оберіг» місцевого будинку культури, який є окрасою та візитівкою не тільки села Малий Шпаків, а колектив, який знають в районі, області та за її межами. Всі ці роки хоровий колектив «Оберіг» своїми піснями прославляє своє село, рідну Україну та миролюбний  і волелюбний український народ.

Цікавими для наймолодших відпочиваючих були клоуни-аніматори, спортивні батути, а  хто хотів, у цю спекотну погоду міг поласувати холодним морозивом, солодкими напоями та смачною піцою. Оригінальними були різноманітні лотереї, конкурси на визначення кращої вишиванки, справжніх українок з русою косою , малюнків на асфальті та заключний конкурс «Славлю Україну у піснях і віршах».  Переможці конкурсів були нагороджені різноманітними призами. І все це було організовано,  проведено і вручено за допомогою  пайового сільськогосподарського підприємства «Злагода»,   директором якого є меценат Володимир Степанчук.

Велика вдячність організаторам свята, керівникам закладу – Юрію Сисюку та Олені Сінокопчук

Ми хочемо жити у дружній родині,

Бо ми українського роду!

Хай «Злагода» буде у нашій країні –

Добробут і щастя народу!