Благодійний захід з порятунку життя Даниїлка Черетка

Нинішньої неділі на стадіоні в с.Зоря відбувся особливий за атмосферою захід. Громадська організація  «ЕЛЕОС-РІВНЕ» та Рівненська районна державна адміністрація організували благодійний футбольний матч зі збору коштів для онкохворого хлопчика з смт Оржів Даниїла Черетка.  Даний захід готувався майже місяць, також поступово  збиралися кошти для хворої дитини.  Так, в переддень у районному будинку культури відбулася благодійна дискотека, а вже в неділю зранку тут відбувся показ мультика та майстер-клас з розмальовування гіпсових фігурок, де було зібрано майже  шість тисячі гривень. Перед початком футбольного матчу на стадіоні відбувся концерт за участі творчих колективів та окремих виконавців районного будинку культури. Дарували своє мистецтво з благою метою дитячий хор «Фантазія» Зорянської школи мистецтв (керівник Наталія Дем’янова), колектив сучасного танцю «NOWNEM» Рівненського районного будинку культури с.Зоря (керівник Іванна Колбун), зразковий ансамбль народного танцю «Вербонька» районного будинку культури (керівник Борис Бунь), вокальний ансамбль «Акцент» районного будинку культури (керівник колективу Олена Шкіндер), танцювальний колектив «Перлина» Олександрійського будинку культури (керівник Тетяна Переходько) вокалісти Ольга Бердін, Алла Дейнека, Маріамна Мединська та солістка палацу культури «Текстильник» Анна Римчук.  Ведучою благодійного концерту та футбольного матчу була Олена Конончук.

З рахунком 2:1 збірна команда Рівненської районної державної адміністрації перемогла команду волонтерів та священиків Української Православної Церкви Київського патріархату. Та головним переможцем є 2-річний мешканець селища Оржів Даниїл Черетко. Для нього було зібрано більше 150 тисяч гривень, з них більше 30 тисяч було зібрали 7 жовтня, під час благодійного футбольного матчу в Зорі.

Всі присутні мали змогу придбати солодощі, які випікали господині з Оржева та  Зорі. Також була виїзна торгівля з смачними шашликами та наваристим козацьким кулешем. Для дітвори особливо цікавою була військова техніка.

Сподіваємось, висока мета досягне своєї цілі і Даниїлко незабаром повернеться додому здоровим та щасливим.