Свято Покрови в Рівненському районі

В клубних установах Рівненського району широко відмічали свято Покрови, День українського козацтва та День захисника України. Так, в клубі с.Милостів відбувся святковий концерт, де вшанували учасників бойових дій на сході України. У виконанні аматорських колективів та окремих виконавців клубу прозвучали патріотичні пісні та вірші адресовані героям сьогодення.

В будинку культури с.Вересневе на Покрову також відбувся надзвичайно патріотичний захід, а саме святковий концерт з нагоди Дня захисника України. Хлопці, які пройшли АТО та всі присутні в залі мали змогу побачити надзвичайно емоційний та змістовний концерт.

Відділ культури і туризму Рівненської райдержадміністрації також підготував та провів захід приурочений цій знаменній даті.  Так, у великій залі Рівненської районної ради відбулося свято з нагоди відзначення Дня захисника України, на яке були запрошені учасники АТО та їхні рідні – жителі Рівненського району. У заході взяли участь голова Рівненської районної ради Микола Сальчук, голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук та його перший заступник Ігор Грубий. Керівництво Рівненської районної ради та Рівненської районної державної адміністрації разом із присутніми вшанували хвилиною мовчання загиблих на сході України  земляків. З нагоди Дня захисника України  медалями «За службу Україні» нагородили 51 учасника антитерористичної операції з Рівненського району. Концертну програму представили творчі колективи та окремі виконавці – викладачі Квасилівської дитячої музичної школи (директор – Віктор Котович).