Свято рушника в Обарівському будинку культури

Розстели мені мамо рушник!
Висить рушник  у хаті на кілочку,
Калина червоніє на столі,
А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все _ моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.
В недільний осінній погожий день 28 жовтня 2018 року в будинку культури с.Обарів було людно, адже для жителів села було підготовлене чудове свято рушника. Глядацька зала була прикрашена вишитими рушниками, серветками, присутні на святі мали змогу з задоволенням переглянути персональні виставки місцевих майстринь-вишивальниць Марії Малько та Ніни Омельчук .
Ведучі свята Валерія Рубель та Іванна Грищенко розповіли про те, які є рушники, які традиції та звичаї пов’язані з українським рушником. та багато іншої надзвичайно цікавої інформації.
Людина і праця, людина і пісня, людина і витвір мистецтва – це все вічне, безсмертне, щось своєрідне і глибоко вражаюче. Наш український народ працьовитий щедрий на таланти, здібний, обдарований. Якщо працювати – то до сьомого поту, якщо співати – то дзвінко, розложисто, якщо творити щось – то неповторно, захоплююче.
Впродовж всього святкового дійства  звучали українські народні пісні, пісні українських композиторів у виконанні Валерії Рубель, Наталії та Софії Олійник, Тетяни Супрун та Ігоря Тимофєєва, Ніни Омельчук та Оксани Рубель.  Соло на баяні  з композицією «Українських народних пісень» виконав Юрій Янкович. Окрасою всього заходу був  жіночий вокальний ансамбль «Оберіг» будинку культури с.Обарів (керівник Ігор Тимофєєв, концертмейстер Юрій Янкович)
Зі святом  всіх мешканців села привітала завідувач організаційно-методичним центром відділу культури і туризму райдержадміністрації Лілія Мельничук .
Велика вдячність організаторам свята, керівнику закладу – Ніни Омельчук
Народне прислів»я каже: «Без верби і калини нема України». До сказано слід додати: «І без вишивки». Тому що вишиваний рушник і вишити сорочка давно стали українськими народними символами – оберегами.
Свято вдалося надзвичайно емоційним та пройшло на одному подиху. По завершенню дійства глядачі підходили до артистів та дякували їм за гарний настрій.