Участь творчих колективів Рівненського району в Міжнародному фестивалі Республіка Польща

25-28 жовтня  творчі колективи нашого району – народне вокальне тріо «Живиця» ( керівник Олена Ткач) та зразковий ансамбль народного танцю «Вербонька» ( керівник Борис Бунь) районного будинку культури прийняли участь в ХХУІІ фестивалі української культури на підляшші «Підляська осінь» Республіка Польща.

Організаторами фестивалю є Союз українців Підляшшя, Підляський та Симятицький осередки культури, котрі не вперше запрошували наші колективи на це велике свято української культури. Програма фестивалю включала в себе виступи на різних локаціях, зокрема були концерти  в населених пунктах Нарва, Симятичі, Більськ-Підляський, Хайнівка, Білосток.

Вдячний польський глядач був приємно вражений виступом наших творчих колективів, які зірвали шквал аплодисментів, подарувавши місцевим етнічним українцям часточку рідної землі з її традиційними піснями та танцями.

Від імені всіх колективів висловлюємо щиру вдячність  організаторам фестивалю за  теплий прийом, за творчі репетиції у постановці спільного танцю «Гопак»  з дитячим ансамблем «Ранок» м.Більсь-Підляський та  їх керівнику Ельжбеті Томчук, яка створила атмосферу дружби між польськими та українськими дітьми.

Це свято запам”ятається всім назавжди.