Протокол засідання журі районного конкурсу дитячого естрадного мистецтва “Кришталеві джерела”

В районному конкурсі дитячого естрадного мистецтва „Кришталеві джерела” прийняли участь 32 учасники.

Журі у складі 4 чоловік , переглянувши програму виступів виконавців згідно заявок для участі в конкурсі дитячого естрадного мистецтва „Кришталеві джерела” вирішило оцінювати виступи учасників конкурсу в чотирьох номінаціях:

солісти-вокалісти із спеціальною музичною освітою (старша вікова категорія),

солісти-вокалісти із спеціальною музичною освітою (молодша вікова категорія),

солісти-вокалісти без спеціальної музичної освіти (старша вікова категорія),

солісти-вокалісти без спеціальної музичної освіти (молодша вікова категорія) та присудити;

Номінація солісти-вокалісти із спеціальною музичною освітою

(старша  вікова категорія):

–         І – е  місце –  Мокрій Марія, Шубківська ДМШ, керівник Марія Семенюк;

–         ІІ – е місце –  Семенчук Вікторія, БК смт Квасилів, керівник Лілія Биць;

–         ІІ – е місце –  Юрчук Юлія, Клеванська ДМШ, керівник Іванна Сапожник;

–         ІІІ – е місце –  Година Софія, БК смт Квасилів, керівник Лілія Биць;

–         ІІІ – е місце – Мединська Маріамна, Зорянська школа мистецтв, керівник Олена Шкіндер;

 

Номінація солісти-вокалісти із спеціальною музичною освітою

                                              (молодша  вікова категорія):

–         І – е  місце –  Веремчук Єлизавета, Шубківська ДМШ, керівник Марія Семенюк;

–         ІІ – е місце –  Майорова Ольга, Клеванська ДМШ, керівник Іванна Сапожник;

–         ІІ – е місце –  Редько Ольга, клуб с.Гориньград-ІІ, керівник Тамара Грицак;

–         ІІІ – е місце –  Блащук Юлія, Зорянська школа мистецтв, керівник Наталія Дем»янова;

–         ІІІ – е місце – Буняк Анастасія, Зорянська школа мистецтв, керівник Галина Хшановська;

                     Номінація солісти-вокалісти без спеціальної музичної освіти

                                                (старша  вікова категорія):

–         І – е  місце –  Ткачук Анна, БК с.Вересневе, керівник Ганна Жеребятьєва;

–         ІІ – е місце –  Білотіл Софія, БК с.Шпанів, керівник Анна Салимон;

–         ІІ – е місце –  Романюк Дарина, БК смт Оржів, керівник Тетяна Кухарчук;

–         ІІІ – е місце –  Єлинець Іванна, БК с.Вересневе, керівник Ганна Жеребятьєва;

–         ІІІ – е місце – Ромаш Андрій, БК смт Оржів, керівник Тетяна Кухарчук;

 

                 Номінація солісти-вокалісти без спеціальної музичної освіти

                                                (молодша  вікова категорія):

–         І – е  місце –  Яковчук Іванна, БК с.В.Омеляна, керівник Ольга Бердін;

–         ІІ – е місце –  Мельник Олександра, БК Олександрія, керівник Світлана Малько;

–         ІІ – е місце –  Самчук Дмитро, клуб с.Ставки, керівник Олена Омельчук;

                      Оголосити подяки за участь у конкурсі;

–         Андріюк Юлії, БК смт Оржів, керівник Тетяна Кухарчук;

–         Бондаренко Ользі, БК с.Карпилівка, керівник Ольга Якимчук;

–         Гелешко Мар»яні, клуб с.Грабів,  керівник Галина Лобур;

–         Дмитрук Діані, БК смт Оржів, керівник Тетяна Кухарчук;

–         Демидович Віталії, Клеванська ДМШ, керівник Іванна Сапожник;

–         Кантоніст Марії, БК с.Н.Українка, керівник Лідія Янчарук;

–         Котвич Ользі, клуб с.Козлин, керівник Неоніла Жук;

–         Ксендзик Ірині, клуб с.Загороща,  керівник Любов Демчук;

–         Куницькій Ілоні, БК с.Шпанів, керівник Анна Салемон;

–         Опанасюк вікторії, БК с.Обарів, керівник Ніна Омельчук;

–         Прусскій Олександрі, клуб с.Загороща, керівник Любов Демчук;

–         Червоній Оксані, клуб с.Іскра, керівник Лариса Кушнір;

–         Юкіш Єлизаветі, БК с.Шпанів, керівник Анна Салемон;

–         Ющук Анастасії, клуб с.Сухівці, керівник Вікторія Гнатюк;

Оргкомітет конкурсу висловлює щиру подяку всім конкурсантам, їх керівникам, бажає нових успіхів, з розумінням віднестись до всіх зауважень і рекомендацій членів журі.

Нехай це буде стимулом для подальших успішних виступів.