Результати районного коркурсу “Моє село очима туриста”

Упродовж 2017 року серед клубних та бібліотечних працівників проводився конкурс «Моє село очима туриста». Метою даного конкурсу було ознайомлення населення з туристичним потенціалом району, його історією та сьогоденням, традиціями, культурними цінностями та природою.  Чимало загадкових, романтичних та історичних місцин є на околицях Рівного, які варті того, щоб їх відвідати та показати туристам.

Рівненський район має багате історичне минуле. На території краю розміщена колишня столиця удільного князівства село Пересопниця, а в містечку Клевань, над річкою Стублою, розташований родовий замок князів Чарторийських, що таїть у мурах віковічну історію. Рівненщина стала колискою для Української Повстанської Армії, досі краяни зберігають пам’ять про славних борців за Незалежність України. Рівненський район – край з напрочуд щедрою природою, який гостинно запрошує шанувальників української культури та історії відвідати перлини духовності, збережені для допитливих мандрівників та туристів.

Отож, за результатами конкурсу Подякою відділу культури і туризму райдержадміністрації за створення сучасних матеріалів по вивченню і забезпеченню ефективного використання туристичного потенціалу Рівненського району нагороджені:

  • Завідувач публічно-шкільною бібіліотекою с.Жобрин Євгенія Остапчук;
  • Працівники галузі культури Оржівської селищної ради Катерина Ковальчук, Світлана Нестерчук, Руслана Калініченко, Оксана Плігіна;
  • Працівники галузі культури Білокриницької сільської ради Оксана Морозюк та Оксана Нестерчук;
  • Працівники галузі культури Радухівської сільської ради Леся Велігдан, Лариса Кушнір, Олена Дацюк, Вікторія Гнатюк;
  • Працівники галузі культури Новоукраїнської сільської ради Неоніла Жук, Світлана Тилько, Лідія Янчарук, Ганна Трохимчук, Людмила Ковальчук;
  • Працівники галузі культури Малошпаківської сільської ради Наталія Семенчук, Лілія Шинкарук та Юрій Сисюк;
  • Працівники галузі культури Дядьковицької сільської ради Віра Мовчун та Олена Осипчук;

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені три проекти:

Дипломом ІІ ступеня нагороджені два проекти:

Дипломом І ступеня нагороджений проект «Клевань: подорож з минулого у сьогодення» – виконавці Ірина Громик, Анастасія Погоріла та Вадим Осійчук.

Грамотою за творчий підхід та креативність нагороджений проект «Омелянський край для туриста просто рай» – виконавці Ольга Вознюк, Оксана Сьох, Олена Конончук та Світлана Боткіна.

Також, за активне сприяння збору матеріалів та організації формування бази даних про туристичний потенціал району в рамках проведення районного конкурсу «Моє село очима туриста» Подякою відділу культури і туризму райдержадміністрації нагороджені:

  • Завідувач відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи Рівненської центральної районної бібліотеки Олеся Смоліна;
  • Провідний методист відділу організаційно-методичної та інформаційної роботи Рівненської центральної районної бібліотеки Анастасія Погоріла.